13.09.2021

Що таке косметика з кислотами? ТОП-5 продуктів для обличчя

Косметика, до складу якої входять кислоти, творить чудеса. Вона здатна помітно поліпшити стан шкіри завдяки злущуванню відмерлих клітин, зволоженню, прискоренню регенерації та усуненню різних дефектів. Але щоб кислоти в косметиці дійсно приносили користь, необхідно правильно вибрати засіб для догляду.

Які використовують кислоти в косметиці для обличчя?

У косметичні засоби, призначені для догляду за обличчям, можуть входити найрізноманітніші кислоти. Кожна з них має свою дію:

  1. Лінолієва кислота. Використовується для захисту епідермісу від зневоднення і відновлення шкірного бар'єру. Вона має протизапальну властивість та є потужним антиоксидантом.
  2. Молочна кислота. Входить до складу водно-ліпідного шару шкіри. Завдяки здатності зв'язувати молекули води, її додають до складу зволожуючих засобів.
  3. Ферулова кислота. Завдяки антиоксидантним властивостям допомагає боротися з вільними радикалами. Нарівні з іншими хімічними та фізичними фільтрами вона забезпечує якісний захист шкіри від ультрафіолету.
  4. Гліколієва кислота. Є найбільш вивченої АНА-кислотою. Її дія спрямована на активацію синтезу колагенових волокон. Тому її використовують для зволоження шкіри та додавання їй пружності.
  5. Саліцилова кислота. Відрізняється потужною відлущуючою властивістю. Крім цього, вона має протизапальний, регенеруючий та антибактеріальний ефект, використовується для глибокого очищення шкіри.

ТОП-5 продуктів з кислотами для обличчя

Кислоти входять до складу різних косметичних засобів. У цій статті давайте розглянемо найбільш ефективні з них:

  1. Освіжаючий тонік для обличчя Ягоди Годжі – Вітамін А Tink. Засіб дбайливо та делікатно очищає шкіру і готує її до подальших косметичних процедур. Тонік робить дерму зволоженою, надає їй здоровий та сяючий вигляд.
  2. Тонік для обличчя з aha-кислотами Joko Blend. Використовується для регенерації та поліпшення стану тьмяної і втомленої шкіри. У складі тоніка відсутні агресивні синтетичні добавки. Засіб підходить для всіх типів шкіри.
  3. Міцелярна вода з екстрактом волошки та молочною кислотою Tink. Засіб призначений для підготовки шкіри, схильної до жирності. За умови регулярного використання міцелярної води поліпшується відтінок і стан шкіри. У складі засобу відсутні парабени та інші шкідливі компоненти.
  4. Сироватка для шкіри навколо очей з маслом авокадо і вітаміном Е Eye Contour Serum Tink. Засіб дбайливо доглядає за ніжною шкірою навколо очей. До складу сироватки входять речовини, що сприяють зняттю набряклості, освітленню та зволоженню шкіри, розгладжує мімічні зморшки.
  5. Пептидна сироватка для відновлення шкіри Complex Renewal Serum Joko Blend. Засіб з феруловою кислотою сприяє активному відновленню шкірних покривів. За умови регулярного використання вдається зменшити зморшки, зробивши шкіру більш пружною та еластичною.

При регулярному використанні цих косметичних засобів можна досягти приголомшливих результатів: зробити шкіру обличчя здоровою, зволоженою і сяючою, розгладити зморшки і позбутися шкірних дефектів.

Тонік для обличчя з aha-кислотами Joko Blend 150 мл Освіжаючий тонік для обличчя Ягоди Годжі-Вітамін А Tink 200 мл Міцелярна вода з екстрактом волошки та молочною кислотою Tink 150 мл Сироватка для шкіри навколо очей з олією авокадо і вітаміном Е Tink 30 мл
Схожі статті
Додати коментар
CAPTCHAОновити зображення