20.09.2021

Найефективніші техніки розслаблення тіла після важкого робочого дня

Стрес став звичним супутником сучасної людини. Особливо від нього страждають жителі мегаполісів, яким складно розслабитися в стрімкому ритмі життя. Але робити це вкрай важливо, щоб відновити внутрішній ресурс. У цій статті розберемо найбільш ефективні техніки розслаблення тіла.

Вправи для розслаблення м'язів тіла

На перший погляд, це може здатися абсурдом. Але виявляється, щоб максимально розслабитися, необхідно добре напружитися. Тому, щоб навчитися швидко й ефективно розслаблятися, фахівці рекомендують освоїти техніку поперемінної напруги м'язів з наступним їх повним розслабленням.

Для початку необхідно сильно стиснути кулаки. Порахувавши подумки до 10, їх потрібно розтиснути. Руки довільно покласти й розслабити. Далі ті ж дії необхідно виконати з іншими частинами тіла:

 • передпліччя;
 • плечі;
 • руки;
 • шия;
 • груди;
 • живіт;
 • поперек;
 • стегна;
 • ноги.

Далі потрібно лягти та максимально розслабитися. Вперше техніка може не вийти, але регулярні тренування вже скоро дозволять вам досягти бажаного ефекту.

Розслаблення м'язів тіла за допомогою водних процедур

Біоенергетики довели, що, перебуваючи у воді, тіло людини досягає максимального розслаблення, а думки переключаються на позитивний лад. Як цього досягти, залежить від ваших особистих побажань. Ті, хто не уявляє свій день без ванни, може наповнити її водою комфортної температури і полежати 15-20 хвилин. Додатково, у воду можна додати морську сіль, відвар трав або кілька крапель ефірного масла лаванди. Для тих, хто полюбляє душ, підійде контрастна водна процедура.

Розслаблення м'язів тіла за допомогою прогулянки

Не варто сприймати прогулянку, як фізичне навантаження. Відомо, що неспішна ходьба на свіжому повітрі знімає стрес не гірше досвідченого психолога. А якщо стресу немає, то розслабитися буде ще легше. Достатньо вийти в найближчий парк і пройтися в спокійному темпі.

Для досягнення максимального ефекту варто залишити вдома свій телефон. Під час прогулянки розгляньте все навколо, звертаючи увагу на найдрібніші деталі – спів птахів, цвітіння дерев і т. д.

Повне розслаблення тіла за допомогою йоги

Сьогодні освоїти техніку йоги пропонує безліч спортивних клубів. Її популярність пов'язана не тільки з можливістю поліпшити фігуру та поправити здоров'я, але й ефективністю в боротьбі зі стресами. До найдієвіших вправ на розслаблення відносяться:

 1. Розтягування шийних м'язів.
 2. Розтягування м'язів спини.
 3. Складка. Виконується в положенні сидячи з прямими ногами. Тримаючи спину якомога рівніше, необхідно спробувати доторкнутися пальцями рук пальців на ногах. Після цього слід затриматися в такому положенні.
 4. Підтягування ніг до живота з положення лежачи на спині.
 5. Розслаблення попереку.

Самомасаж

Кожен, хто хоч раз проходив курс масажу, знайомий з його розслаблюючими властивостями. Але якщо в даний момент немає можливості відправитися в масажний салон, зробити процедуру можна самостійно. Для цього можна використовувати масло для самомасажу Anti Cellulite Massage Oil Joko Blend. Починати потрібно з шиї, поступово рухаючись вниз до стоп. У даному випадку підійдуть навіть легкі погладжування.

Спробуйте перераховані способи, і ви неодмінно знайдете той, який допоможе вам максимально розслабитися в кінці робочого дня!

Сіль Мертвого моря для ванн Апельсин-М'ята Joko Blend 300 гр Вируюча пудра для ванни You are my space Joko Blend 200 г Масажна щітка для тіла Joko Blend Олія масажна Anti Cellulite Massage Oil Joko Blend 100 мл
Схожі статті
Додати коментар
CAPTCHAОновити зображення