26.10.2021

Живлення чи зволоження: в чому різниця? Думка експертів ProCare

Щоб шкіра як можна довше залишалася здоровою та привабливою, вона потребує якісного догляду, який полягає в живленні, зволоженні та очищенні. Але якщо основні правила очищення шкіри знають практично всі, то, що робити з її живленням та зволоженням, розуміють не всі.

Різниця між живленням та зволоженням шкіри

Близько 70% нашої шкіри – це вода. Саме тому якщо її кількість знижується, епідерміс набуває тьмяності, стають помітними зморшки. Щоб цього не сталося, важливо підтримувати гідробаланс шкіри. Це дозволить:

 • своєчасно виводити з тканин токсини;
 • швидше засвоювати корисні та поживні речовини;
 • підвищити пружність тканин та поліпшити їх відтінок;
 • прискорити процес синтезу еластину і колагену, посилити мікроциркуляцію.

Живлення шкіри – це насичення клітин корисними речовинами, в результаті чого:

 • посилюється захисна функція шкіри;
 • прискорюються процеси регенерації та відновлення шкірних покривів;
 • відкладається процес старіння дерми.

До складу якісних поживних засобів повинні входити вітамінно-мінеральні комплекси, амінокислоти, ліпіди та інші компоненти.

Які засоби вибрати для живлення та зволоження шкіри?

Щоб досягти якісного та глибокого зволоження шкіри, необхідно вибирати косметику, яка містить рослинні екстракти, гіалуронову кислоту, мінерали та кераміди. Вирішити це завдання здатні такі засоби:

 1. Гель для обличчя Hyaluronic Acid Gel Joko Blend. Він формує на поверхні епідермісу тонку плівку, яка надійно захищає тканини від втрати вологи. Засіб вирівнює текстуру шкіри, підвищує її еластичність, усуває лущення і перешкоджає появі запальних елементів. За умови регулярного використання гелю можна надовго відстрочити процес старіння.
 2. Гіалуроновий гель для обличчя і тіла Joko Blend. Висококонцентрована сироватка здатна проникати навіть у глибокі шари шкіри, покращуючи її відтінок та текстуру, підвищуючи пружність та еластичність, розгладжує зморшки. До складу гелю входять два види гіалуронової кислоти. Один з них здатний проникати навіть у глибокі шари, прискорюючи процес регенерації. Другий ефективно зволожує та утворює на поверхні плівку, яка перешкоджає швидкому випаровуванню вологи.

  До складу якісних поживних засобів входять вітамінно-мінеральні комплекси, амінокислоти, ліпіди та інші компоненти:

  1. Косметичне кокосове масло Coconut Oil Joko Blend. Це на 100% натуральний продукт, що сприяє формуванню плівки на шкірі, яка захищає від негативного впливу навколишнього середовища. Масло має зволожуючу, пом'якшуючу, поживну та антибактеріальну дію.
  2. Масло ши Shea Butter Joko Blend. Це ефективний засіб, створений для догляду за шкірою і волоссям. Він має виражену пом'якшувальну дію, швидко вбирається в шкіру, не залишаючи жирного блиску. Масло ши прискорює процес синтезу колагенових волокон, сприяє глибокому відновленню клітин. Підходить для щоденного використання.

  При выборе косметики для лица и тела важно обращать внимание на потребности кожи. Если на эпидермисе заметно шелушение, требуется увлажняющее средство. Если же лицо выглядит тусклым и безжизненным, тканям не хватает питательных веществ. Кроме того, при выборе косметики, необходимо ориентироваться на тип кожи. Только так удастся подобрать наиболее эффективное средство.

  Гель для лица Hyaluronic Acid Gel Joko Blend 30 мл

  Гиалуроновый гель для лица и тела Joko Blend 200 мл

  Кокосовое масло косметическое Coconut Oil Joko Blend 250 мл

  Масло Ши Shea Butter Joko Blend 250 мл

  Схожі статті
  Додати коментар
  CAPTCHAОновити зображення