05.08.2019

Без сульфатів: повертаємо волоссю природний блиск

Без сульфатів: повертаємо волоссю природний блиск

Чи помічали, як добре вимивають волосся шампуні, які добре піняться? Вся справа в сульфатах або, по-іншому, SLS. Сульфати відмінно очищають волосся і шкіру голови від засобів для укладки, пилу і жиру. Але іноді справляються зі своїм завданням навіть занадто добре і руйнують природний захисний шар шкіри, викликаючи алергію, лущення і навіть лупу.

Ось чому все більше дівчат віддають перевагу безсульфатній косметиці, в основі якої часто можна знайти натуральні олії і екстракти.

Чим хороші безсульфатні шампуні і бальзами

  • М'яко вимивають забруднення, не руйнуючи гідроліпідний баланс шкіри. Якщо ви помічаєте у себе лупу або свербіж, вам варто спробувати Безсульфатний шампунь проти лупи Purifying 250 мл від Joko Blend.
  • Шампуні і бальзами на основі сульфатів вимивають не лише забруднення, але також швидко розправляються з кератином. Тому після кожної процедури випрямлення, ламінування або завивки майстер попереджає: переходити на доглядові засоби без SLS! Наприклад, за допомогою безсульфатного шампуню-кондиціонера для всіх типів волосся Deep Care можна продовжити ефект до декількох місяців.
  • Безсульфатна косметика не вимиває фарбу з волосся. Молекули SLS мають жорстку поверхню і при кожному митті забирають з собою частину фарби. Особливо швидко змивається колір безаміачних фарб. Якщо ви хочете довше зберегти фарбування, спробуйте Бальзам для фарбованого волосся Color Vitality.
  • При використанні безсульфатної косметики волосся перестає "пухнаститись". Нарешті можна забути про зачіску, схожу на кульбабу! Волосся можна легше укладати, стайлінг тримається довше. Для закріплення ефекту спробуйте Бальзам для всіх типів волосся Deep Care.

Як правильно користуватися безсульфатним шампунем?

Відразу відзначимо, що до косметики без сульфатів шкіра звикає 2-3 тижні, особливо якщо ви довгий час користувалися SLS-засобами. У перший тиждень здається, що волосся втратило блиск - але це всього лише змивається штучний сульфатний наліт. А потім поступово повертається природна краса ❤

Є й психологічний момент: шампуні без SLS піняться на порядок менше і на перших порах може здаватися, що вони зовсім не вимивають волосся.

Правильна процедура миття волосся з безсульфатним шампунем така: ретельно намочіть коріння, а потім волосся по всій довжині. Невелику порцію шампуня втирайте в корені і добре масажуйте шкіру. Приділіть особливу увагу маківці - зазвичай це сама важкодоступна для води і шампуню зона голови. Змийте водою і повторіть все спочатку з більшою порцією засобу. Так вимивання буде більш ретельним, а волосся більш здоровими.

Підбирайте доглядові засоби без SLS в залежності від вашого типу волосся. Повну колекцію косметики для волосся від Joko Blend можна знайти в нашому розділі Догляд за волоссям.

Немає в наявності
Схожі статті
Додати коментар
CAPTCHAОновити зображення