11.07.2018

Ефект і властивості кавових скрабів Joko Blend

Що таке скраб? Сьогодні вже кожна сучасна дівчина знає про цей чудовий косметичний винахід. Однак не кожна знає, чим відрізняються скраби від пілінгів, натуральні від штучних, і як часто можна користуватися такою косметикою.

Чому скраб краще пілінгу? Незважаючи на поширену думку, що пілінги м'якіші і приємніші, більшість дівчат користуються скрабами. В пілінгу містяться більш дрібні частинки, вони дбайливіше впливають на шкіру. Але у них є і зворотна сторона: пілінги містять агресивні кислоти. На відміну від них скраби створюються, в основному, з натуральних компонентів. Відлущувальними частинками служать дроблені кісточки фруктів, солі, крупи і т.д.

Так, в Joko Blend ми використовуємо мелену каву - це теж дроблені зерна. Ми відбираємо тільки найкращі зернятка сорту арабіка, тому що саме в них містяться рідкісні омолоджуючі речовини.

І ніяких кислот! Завдяки цьому нашими скрабами можна користуватися 2-3 рази в тиждень, а шкіра тільки «Дякую!» скаже.

Що краще очищає шкіру: натуральні або штучні скраби? Насправді, штучні скраби очищають шкіру глибше і менше травмують її, оскільки здатні абсорбувати бруд. Однак на цьому їх переваги і закінчуються. Після застосування такого скрабу обов'язково потрібно пройтися тоніком, а потім нанести зволожуючий крем або зробити маску.

А натуральні скраби мають цілу низку корисних властивостей.

 

Ось який ефект мають скраби Joko Blend:

1. Масаж. Тверді частинки добре відлущують мертві клітини шкіри, а живі - інтенсивно масажують.

2. Насичення корисними речовинами. Все корисне, що є в кавових зернах, атлантичній солі, тростинному цукрі і т.д. (дивись склад скрабів), вбирається в твою шкіру, поки ти очищуєш її. У розкриті пори потрапляє безліч цінних олій, екстрактів і протеїнів. Шкіра отримує живлення практично зсередини. До речі, після використання скрабів Joko Blend шкіру не треба зволожувати додатково. Натуральні олії настільки глибоко проникають в шкіру, що ніякі креми не потрібні.

Захист від інфекцій і шкідливого навколишнього середовища. Сіль, яку ми додаємо в кавові скраби, і олія зародків рису створюють захисний бар'єр для шкіри. Атлантична сіль вбиває бактерії і перешкоджає поширенню інфекцій. А рис давно відомий як засіб захисту від вітру, холоду і ультрафіолетових променів.

 

Схожі статті
Додати коментар
CAPTCHAОновити зображення