11.07.2016

Кавові скраби Joko Blend - SPA у вас вдома

Як іноді хочеться відпочити, відсторонитися від щоденної суєти і подарувати 2-3 години собі коханій! Звичайно, у кожної з нас є свої вподобання, як краще провести цей час. Майстрині приділяють час хобі, спортсменки йдуть в спортивний зал, а домосідки із захватом дивляться серіали. 

Як проводиш цей час ти? У нас, наприклад, є свій особливий секрет  день домашнього спа з улюбленими скрабами Joko Blend!

Чому спа? Нам це подобається з кількох причин:

Творчість. Так-так, саме творчість! Кожна дівчина, яка любить спа, знає, наскільки важливий антураж. Тремтячі язички свічок, ароматна піна або ефірні масла для ванни, квіти і каміння  все це допомагає налаштуватися на потрібну хвилю. Варто тільки почати готуватися  і у тебе миттєво підніметься настрій!

Наодинці з собою. Можна заспокоїтися, обміркувати важливі рішення або просто відпочити після насиченого дня. Погодься, нам часто не вистачає невеликого перепочинку, щоб потім знову підкорювати і завойовувати серця!

Спа-процедури корисні для тіла. Після них шкіра буквально оновлюється: сяє, приємна на дотик і виглядає здоровішою. Тільки уяви: розпарену шкіру ми очищаємо, омиваємо водою, а потім зволожуємо і заспокоюємо. Спробуй робити це регулярно, і ти здивуєшся: від целюліту не залишиться й сліду!

 

Отже, що потрібно робити? Для початку подумай про атмосферу. Зрештою, чому б і ні?! Візьми приємні ароматні свічки і розчини морську сіль в гарячій ванні. Стеж за температурою: коли ти поринаєш в воду, вона повинна бути 36-39 градусів. Поступово вода охолоне, але це непогано: лежати довго в гарячій воді шкідливо. 

Необхідний час, щоб шкіра «розкрилася», 20-25 хвилин. Пори розкупорили, вода вимиє з них пил і сальний секрет. Тепер настає час очищення. Візьми скраб Joko Blend з приємним ароматом, і нанеси на шкіру м'якими круговими рухами. Над проблемними місцями пройдися двічі. 

Порада: рухайся від пальців рук і ніг до центру тіла  животу. Згідно зі старовинними секретами краси, косметичні засоби наносять на шкіру по руху лімфи, а вона рухається від кінчиків до серцевини. Якщо ти почала з ніг, очисти шкіру ступень, потім гомілок і стегон. З руками дій аналогічно. На животі скраб втирай круговими рухами.

Ну ось, твоя шкіра чиста і сяюча! Саме час зволожити її і заспокоїти. Ми рекомендуємо користуватися спеціальним зволожуючим молочком, а краще - домашньою сумішшю ефірних олій

Тепер лягай під плед, бери книгу або включай серіал, а для особливої насолоди – завари собі ромашкового чаю!

Схожі статті
Додати коментар
CAPTCHAОновити зображення