20.01.2021

Міцелярна вода - багатофункціональний засіб догляду за шкірою обличчя

Піклуватися про шкіру обличчя необхідно регулярно з самого раннього віку, і для цього потрібна якісна косметика. Незмінною популярністю у сучасних дівчат користується міцелярна вода, за допомогою якої змивають косметику і підтримують чистоту епідермісу. Цікаво, що багато, хоча і користуються цим засобом, не до кінця розуміють, як він працює, чим відрізняється від інших очищувальних складів. Певні труднощі можуть виникати і в процесі вибору косметики, адже у продажу є десятки варіантів різних виробників. Прямо зараз розповімо найголовніше про міцелярну воду, щоб ваш догляд за шкірою був правильним і допомагав залишатися завжди молодою і красивою.

Що таке міцелярна вода?

Міцелярна вода являє собою косметичний засіб з м'якою очищувальною дією і призначений для розчинення частинок макіяжу, видалення забруднень і підтримки водного та ліпідного балансу епідермісу. В її складі відсутні різного роду силікони, парабени та інші потенційно небезпечні речовини, натомість є гліцерин, натуральні екстракти і додаткові інгредієнти, що поліпшують стан шкірни. Головний інгредієнт - міцели, здатні при поєднанні з водою створювати ПАР, які:

 • знижують інтенсивність впливу на шкіру подразнюючих речовин;
 • розчіплюють шкідливі хімічні комбінації;
 • позбавляють від надлишку шкірного сала, не пошкоджуючи клітини епідермісу.

Міцелярна вода – це натуральний засіб з масою переваг

Якщо порівнювати з іншими очисними складами, у міцелярки є ряд важливих плюсів:

 • багатоаспектний позитивний вплив - з її допомогою можна ефективно видалити залишки макіяжу, забезпечити тонізацію шкіри і позбутися від частинок пилу і бруду;
 • стовідсоткова безпека завдяки природному складу і відсутності лугу;
 • економну витрату - досить невеликої кількості для очищення всього обличчя;
 • простота використання і можливість застосування для будь-яких типів шкіри, у тому числі для щоденного догляду;
 • дбайливий вплив на епідерміс - після застосування немає почуття дискомфорту, сухості або підвищеної чутливості.

Увага! Незважаючи на безліч переваг, міцелярна вода не підходить для глибокого очищення і малоефективна при знятті водостійкого макіяжу.

Яка міцелярка вам підійде?

У пошуках ідеальної косметики необхідно звертати увагу на такі параметри:

 • склад
 • обсяг флакона;
 • фірму-виробника;
 • термін придатності;
 • вартість.

Задуматися про використання такої косметики необхідно, в першу чергу, власницям чутливої або нормальної шкіри, хоча є й універсальні склади, наприклад, міцелярна вода Joko Blend з гіалуроновою кислотою або з екстрактом равлика. Представлені в каталозі Procare засоби створені із застосуванням інноваційних технологій і на 100% відповідають вимогам якості та безпеки, причому підходять для постійного використання і не мають вікових обмежень.

Особливості нанесення

Із завидною регулярністю дівчата цікавляться, чи потрібно змивати міцелярну воду. Сам процес використання косметики труднощів не викликає - досить взяти ватний диск, нанести на нього достатню кількість засобу і протерти шкіру, видаляючи залишки бруду і макіяжу. Оскільки в складі присутні виключно природні компоненти, відповідно, немає ризику пересушування або роздратування, то в змиванні немає необхідності. Інша справа, що при обробці відбувається відділення частинок жиру і декоративної косметики, від яких потрібно негайно позбутися, вмиваючись теплою водою. Якщо цього не зробити, вони знову проникнуть в верхній шар шкіри і можуть спровокувати висипання.

Схожі статті
Додати коментар
CAPTCHAОновити зображення