16.04.2020

Must have – антисептики для рук Joko Blend

Must have – антисептики для рук Joko Blend

Наші руки постійно контактують з великою кількістю бактерій, і щоб патогени не потрапляли в організм, важливо користуватися спеціальними антисептиками для рук. Причому робити це необхідно завжди - на роботі, в магазині, в громадському транспорті і просто на прогулянці в парку, головне - підібрати якісний засіб в зручній упаковці.

Важливим аспектом є те, що антисептичні засоби Joko Blend мають всі висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Продукція допомагає ефективно боротися з різноманітними бактеріями і радує практичністю - невеликі флакони завжди будуть під рукою в сумочці, кишені або рюкзаку. Бренд подбав не тільки про високу ефективність антисептиків, а й про їхню безпеку для здоров'я шкіри.

До складу антисептичних гелей та спреїв входять:

  1. 65% спиртів, які нейтралізують бактерії, провокуючи руйнування їх клітинної структури за рахунок денатурації білків мембран.
  2. Benzalkonium Chloride - високоефективний антибактеріальний засіб, здатний боротися з грибковим зараженням, надавати антипротозойну і віруліцидної дію, а також протистояти розвитку герпесу. Речовина не всмоктується в шкіру, успішно розщеплюючи небезпечні мікроелементи і попереджаючи проникнення в ранові поверхні інфекційних агентів.
  3. Гліцерин - органічна сполука, яка дозволяє захистити верхні шари шкіри від пересушування і активувати природні механізми регенерації. Його нанесення перешкоджає процесам гноїння і бактеріального зараження.
  4. Екстракти і олії, що забезпечують додаткові позитивні ефекти. Наприклад, в гелі Acai & Ylang Ylang присутні олія іланг-ілангу і екстракт асаї, які позбавляють від відчуття липкості і забезпечують зволоження, а спрей Black Raspberry & Vanilla містить ефірну олію ванілі для збільшення еластичності і пом'якшення епідермісу.
  5. Спеціальні віддушки, які надають антисептикам приємний аромат і забезпечують комфорт при регулярному використанні. При бажанні ви можете експериментувати з ароматами, вибираючи різні засоби з серії.

Лінійка Joko Blend включає 6 антисептичних гелів і 6 спреїв, що забезпечують антибактеріальну і протимікробну дію. Вам залишається тільки вирішити, який з них підходить по аромату (з солодкими нотами або нотами свіжості) і формі застосування. Гелі представляють собою більш густі субстанції, а спреї являють собою розпилюючу рідину. Який би варіант ви не вибрали, пам'ятайте, що регулярне застосування антисептиків для рук - запорука вашого здоров'я і захисту від всіляких бактерій і вірусів.

Схожі статті
Додати коментар
CAPTCHAОновити зображення