12.07.2019

Користь сироваток для обличчя

Ми вже навчилися підбирати косметику під тип шкіри, не економити на хороших продуктах і навіть використовуємо засоби цілими серіями, щоб домогтися максимального ефекту - свіжої, красивої і здорової шкіри. Але наука не зупиняється і пропонує все більше цікавих форматів.

Так, сироватки з'явилися на ринку косметичної індустрії досить давно, але все ще не стали звичним і знайомим товаром. І зовсім даремно: сьогодні вони вважаються без перебільшення найефективнішими косметичними засобами для вирішення проблем зі шкірою.

Секрет простий: сироватки є концентратом, і містять в 8-10 разів більше активних речовин, ніж звичайні креми, лосьйони і маски. І саме тому при використанні потрібно враховувати кілька правил:

1. Сироватки мають цілеспрямований вплив, тому потрібно підбирати засіб конкретно під ваші завдання.

2. З огляду на інтенсивність сироваток, їх використовують курсами: по 2-3 місяці, а потім роблять перерву.

3. Якщо сироватка на основі гелю, її закріплюють кремом, щоб корисні речовини не зникали і довше залишалися на шкірі. Якщо сироватка кремова, додаткове нанесення крему не потрібно.

Коротко кажучи, сироватка - це вітамінна бомба, яка допоможе в короткі терміни поліпшити стан шкіри. Косметологи рекомендують додавати в щоденний догляд сироватку, якщо ваша шкіра потребує зволоження, оновлення, відбілювання, антиакне підтримки, лифтинга, додаткового харчування і т.д.

Яку сироватку Joko Blend вибрати?

Якщо ви тільки починаєте знайомство з сироватками Joko Blend, зверніть увагу на пептидну сироватку для відновлення шкіри Complex Renewal Serum. Рекомендований вік - від 25 років. Головний ефект, які відзначають дівчата після використання, це розгладження дрібних зморшок.

Для тих, хто особливо дбайливо ставиться до своєї шкіри або має підвищену чутливість, ми створили сироватку Serum For Sensitive Skin. Вона створює на шкірі невидимий захисний бар'єр, завдяки чому стабілізується водний баланс, шкіра менше забруднюється і висушується. Засіб підходить для дівчат від 20 років.

Часто буваєте під палючим сонцем? Рекомендуємо сироватку для освітлення шкіри Skin Illuminating Serum, яку фахівці Joko Blend розробили спеціально для мінімізації пігментних плям і інших негативних ефектів навколишнього середовища. Легка, швидко вбирається, підходить для будь-якого типу шкіри.

Сироватки вирішують і більш складні завдання. Так, пептидна сироватка Joko Blend проти зморшок з ліфтинг ефектом Anti-Ageing Lift Serum при тривалому використанні розгладжує навіть глибокі зморшки. Рекомендована від 35 років.

А якщо ви прихильниця точкового впливу, подивіться на властивості сироватки для шкіри навколо очей Brightening Eye Serum: це унікальний засіб м'яко оновлює ніжну шкіру навколо очей, прибираючи сліди втоми і живлячи її вітамінами. Ідеально для життя у великому місті! Від 25 років.

Схожі статті
Додати коментар
CAPTCHAОновити зображення