30.07.2019

За що тіло каже "Дякую"! Чарівне поєднання щітки та скрабу

Давайте проведемо невеликий тест. Подивіться в свій "косметичний гардероб" і порахуйте, скільки в ньому є засобів для обличчя, і скільки - для тіла в цілому? Впевнена, ви будете здивовані!

Незважаючи на те, що шкіра - наш найбільший орган, ми звикли приділяти увагу тільки шкірі обличчя, всіляко її балувати і оберігати. А адже краса ніг, спини або живота не менш важлива.

Існує два ефективних інструмента для догляду за тілом: масажна щітка і скрабування. Давайте розглянемо, чим корисний кожен з них.

Магія щітки для масажу

Уявіть, що тисячі дбайливих пальчиків проходять по вашій шкірі, м'яко масажуючи – так і працює щітка. Вона може бути з натуральним або штучним ворсом, на дерев'яній або пластиковій основі, а також з довгою ручкою або зовсім без неї. Віддайте перевагу варіантам з натуральною щетиною і довгою дерев'яною ручкою. Таким чином ви зможете подбати про кожен сантиметр тіла, навіть про важкодоступні лопатки.

Сухий масаж починають від низу до верху, від ступень до плечей і голові, колоподібними рухами. Після 5-7 рухів по одному і тому ж місцю активізується потік крові, шкіра стане рожевою, ви відчуєте тепло. Слідкуйте, щоб щітка не потрапляла на пошкоджену шкіру і уникайте занадто сильного тертя. Пам'ятайте, масаж – це процедура догляду за собою!

Після масажу бажано прийняти душ і витерти тіло насухо. Вже через 10-14 днів ви помітите перші зміни:

  • шкіра розгладилася, стала більш еластичною і рівномірною, без горбків;
  • тон шкіри вирівнявся, плями менш помітні;
  • шкіра більш зволожена і здорова.

Один з невидимих ефектів масажу щіткою – прискорення циркуляції крові і лімфи, і, як наслідок, обміну речовин в шкірі. А це в свою чергу призводить до омолодження покривів, оновлення шкіри, більш здорового зовнішнього вигляду.

Якщо у вашій ванній ще немає такого приємного інструменту по догляду за своїм тілом, саме час його придбати.

 

Хай живуть скраби!

Ще один відмінний спосіб очистити шкіру – це зробити ароматне скрабування. Як і щітка, скраб ефективно видаляє ороговілі клітини і всілякі забруднення. Але у нього є одна важлива перевага: скраби на основі натуральних речовин і ефірних олій мають зволожуючу дію і залишають на шкірі приємний ароматний флер.

Скраби Joko Blend, що мають фантастичні аромати:

  • Кавовий скраб Joko Blend Mint. Свіжий, пробуджує і заряджає бадьорістю. Ідеальний для ранкового душа.
  • Кавовий скраб Joko Blend Coconut. Ніжний аромат поєднує в собі шоколадні і кокосові нотки. Дуже м'яко впливає на шкіру, відлущуючи її та зволожуючи одночасно.
  • Кавовий скраб Joko Blend Orange. Пахне цитрусами, відмінно справляється з целюлітом і розтяжками. Підходить для всіх типів шкіри.

Комбінуйте масаж і скрабування за настроєм і нехай ваша шкіра сяє здоров'ям!

Схожі статті
Додати коментар
CAPTCHAОновити зображення